Prémium Ügyfélkapcsolati Tanácsadó Debrecen, Hatvan U.

Otp bank nyrt. - Debrecen
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó
Debrecen, Hatvan u.
Mi lenne a te feladatod:
Prémium ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó minőségi számlavezetési szolgáltatás nyújtása
Értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása
Befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele
Ügyfelek megbízása alapján tőzsdei és tőzsdén kívüli ügyletek bonyolítása
Minőségi befektetési tanácsadás, ügyfélakvirálás
Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
Mit várunk tőled?
Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
Legalább 3 év banki tapasztalat
Befektetési területen min. 1 éves szakmai tapasztalat
Tőkepiaci hatósági vizsga vagy azt kiváltó végzettség
Teljesítményorientáltság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Értékesítési szemlélet
Ügyfélközpontúság
Ezeket adjuk cserébe:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
Vidám, összetartó, támogató csapat
Hosszú távon stabil munkahely
Jelentkezési határidő:
2024.05.23.