Prémium Banki Tanácsadó

K&h bank zrt. - Körmend
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Hogyan fog telni egy napod?prémium banki lakossági ügyfelekkel hosszú távú együttműködésre koncentráló kapcsolattartás,az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése, felkészülés az ügyféltalálkozókra,az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése, a portfolió alakulásának figyelése, számlatörténete és egyéb információk alapján,a Bankcsoport megtakarítási termékeinek betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások értékesítése az ügyfélpont kiemelt ügyfelei részére,saját ügyfélkörének, az ügyfélportfolióknak folyamatos bővítése, akvizíció,ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása,proaktív értékesítés,ügyféligények beazonosítása,ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez,egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítéseÖsszetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailag:
Már a belépéskor alapos programban vehetsz résztközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésérefelsőfokú gazdasági végzettség diplomatevékenységhez kötődő MIFID végzettség meglétebefektetési területen szerzett legalább 1-2 éves tanácsadói tapasztalataktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántnaprakész tőzsdei és befektetési ismeretekkezdeményezőkészség,dinamizmusértékesítési szemlélet