Prémium Bankár - Miskolc

Erste bank hungary zrt. - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Egy piacvezető banknál proaktívan menedzselni a prémium ügyfelek befektetési portfólióját;
A bank kiemelt ügyfeleivel személyesen és telefonon hosszú távú, bizalmi kapcsolatot kiépíteni és ápolni, megtalálni számukra a legmegfelelőbb, személyre szabott pénzügyi lehetőségeket;
Folyamatosan bővíteni a saját ügyfélkörödet;
A kiemelt ügyfélszegmens széles termékpalettájából hozzájárulni a bank eredményeihez;
Fejleszteni a prémium ügyfeleid pénzügyi kultúráját;
Növelni ügyfeleink elégedettségét magas minőségű kiszolgálással.Egy modern, teljesen új építésű irodai környezet vár, ahol egy új koncepció érvényesül, és ahol tágas és világos terekben végezheted napi feladataidat!
Több napos szakmai képzéseket tartunk, ahol van lehetőséged kollégáiddal találkozni és este kiengedni a fáradt gőzt.
Elért eredményeidet széleskörű juttatásokkal díjazzuk és folyamatosan támogatunk abban, hogy a legjobbat hozd ki magadból!
Szakmai támogatásainkkal, képzéseinkkel hozzájárulunk ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled:
nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
Munkádat online és személyes ügyfélrendezvényekkel támogatjuk.
A visszajelzés hozzátartozik a mindennapjainkhoz, ezért nálunk lehetőséged van hierarchiától függetlenül a visszacsatolásra:
nem csak szívesen fogadjuk, kifejezetten számítunk is a véleményedre – fejlessz velünk együtt.
Aktív közösség része lehetsz, lehetőséged van különböző közösségi és kulturális programokon való részvételre.Befektetési vagy biztosítás tanácsadási területen szereztél tapasztalatot;
Felsőfokú vagy legalább középfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági végzettséggel rendelkezel;
Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel - ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
Csapatjátékos vagy,de szeretsz önálló feladatokat is végezni;
Hatékonyan és sikeresen vagy képes menedzselni az idődet;
Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez;
Felelősségvállalás és szabálykövetés jellemez;
Ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el.
ELŐNYT JELENT, AMENNYIBEN:
Angol nyelvtudásod társalgási szintű;
Telefonos ügyfélszolgálaton és / vagy bankfiókban szereztél tapasztalatot.