Portás- Éjjeli Őr

Serenity solution kft. - Miskolc
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok:
alkalmazottak, gépjárművek be/kiléptetéseútbaigazítja a látogatókat, irányítja a gépkocsikat az épület, a telep különböző területeingondoskodik a tevékenységéhez tartozó rendelkezések betartásáról pl. blokkoló használat, vendégnyilvántartás vezetése, stb.Üzeneteket vesz fel a vállalatnál dolgozók számárabiztonsági előírások betartásának folyamatos figyelemmel kíséréseSzolgálati ideje alatt 2 óránként a telepet ellenőrzi és a megadott pontokon lehúzza a kártyáját.Téli időszakban – az udvaros távollétében – köteles a porta előtt, a porta és a kapubejárat előtti részen a havat eltakarítani.Szolgálata alatti eseményeket az ügyeleti naplóba kell rögzítenieStabil dinamikusan fejlődő cégModern ipari környezet, változatos feladatokCsaládias légkörHosszú távú karrierlehetőségVersenyképes bérezésMegváltozott munkaképességű és nyugdíjas személyek jelentkezését várjuk.24/48 óra vállalása nem jelent gondot.Több év tapasztalat hasonló munkakörben.