Plm Windchill Rendszeradminisztrátor

Ganz transzformátor- és villamos forgógépgyártó kft. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő, részben bevezetés alatt álló PTC Windchill szoftver adminisztrációja, javítása, frissítése Részvétel a bevezetési projekt további szakaszaiban Windchill/CAD Creo, NX integráció követése Windchill vállalati szerver, adatbázis és webszerver karbantartása, felügyelete Részvétel jövőbeni PLM integrációs feladatok megvalósításában A PLM rendszerrel kapcsolatos IT biztonsági kihívások kezelése A Windchill rendszer felmerülő műszaki problémáinak elhárítása Windchill-SAP interfész felügyelete Kapcsolattartás a Windchill és az SAP fejlesztői és implementációs csapatokkal A rendszer teljesítményének felügyelete, teljesítményproblémák kiküszöbölése Részvétel a Windchill rendszer üzemi bevezetésében és felügyeletében A kiépített rendszer dokumentációjának kezelése, felhasználói segédletek készítése AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnál Versenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással éves bruttó 600. 000 Ft-os keretösszeg Negyedéves ösztönző juttatás Heti 2 nap home office, a próbaidő letelte után Csoportos élet- és balesetbiztosítás Egészségbiztosítás Az áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnap Kihívásokkal teli, változatos feladatok Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat AZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLED Felsőfokú informatikai végzettség 5 év gyakorlat PLM elsősorban Windchill rendszeradminisztráció területén Tapasztalat PLM rendszer üzemeltetésében, konfigurálásában A PLM rendszerek lehetőség szerint Windchill adminisztrációs eszközeinek ismerete PLM, SQL, web szerver infrastruktúra üzemeltetési tapasztalata MS SQL adatbázis kezelési és szerver menedzsment ismeretek Legalább középszintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Versenyképes bérezésÉves teljesítményalapú bónuszÉves bruttó 600. 000 Ft-os Cafeteria keretösszegCsoportos élet- és balesetbiztosításEgészségbiztosításLaptopMobiltelefonHeti 2 nap home office, a próbaidő letelte utánFelsőfokú informatikai végzettség5 év gyakorlat PLM elsősorban Windchill rendszeradminisztráció területénTapasztalat PLM rendszer üzemeltetésében, konfigurálásábanA PLM rendszerek lehetőség szerint Windchill adminisztrációs eszközeinek ismeretePLM, SQL, web szerver infrastruktúra üzemeltetési tapasztalataMS SQL adatbázis kezelési és szerver menedzsment ismeretekJó írásbeli és szóbeli kommunikációs készségLegalább középszintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudásB kategóriás jogosítványFejlett problémamegoldó- és együttműködő készségÖnálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség PTC Creo és/vagy Siemens NX mérnöki rendszerek ismerete Más PLM platformokon szerzett tapasztalat SAP MM, PS, PP modulok felhasználói szintű ismerete A MUNKAVÉGZÉS HELYE Budapest Hiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!