Plc Programozó

Prozesstechnik kropf hungaria kft. - Győr
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

PLC programozás, vizualizáció készítés, SCADA rendszer, dokumentáció készítés, villamoshajtások üzembehelyezése SEW, DANFOSS, partnerekkel való szoros együttműködés, meghibásodás esetén probléma megoldásönálló, proaktív munkavégzésmagas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség szakmai képzésekversenyképes bejelentett jövedelemcafetériarugalmas munkaidőátlagon felüli munkahelyi és műszaki környezetfiatalos csapatközponti munkavégzés helye:
GyőrSiemens STEP7 vagy TIA PORTAL programozási tapasztalatHMI fejlesztésben szerzett tapasztalatJó villamos rajzolvasási készségVillamos hajtások ismerete SEW Technikai dokumentációk értelmezéseProjekt dokumentációk készítésében való jártasságGépek tesztelése, beüzemelése, átadásaJó problémamegoldó készség, csapatmunkaNémet vagy angol nyelv kommunikációs szintű gyakorlott ismereteMinimum 3 éves szakmai tapasztalatB kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóságSiemens DDC programozásban szerzett tapasztalat DESIGO, ABT SITESCADA rendszerek ismerete, ebben szerzett gyakorlatIpari busz rendszerek ismerete PROFINET, PROFIBUS, MODBUS, MBUSPhoenix Contact vezérlők programozásában szerzett tapasztalat