Plc Gépbeállító/Gépmester (3 Műszak)

Viapan „dologidő” kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Stabil, kiszámítható, hosszútávon is biztos megélhetést biztosító (valóban leállásmentes!) állást keresel tapasztalt gépkezelőként?
Csatlakozz Kecskemét egyik legbiztosabb lábakon álló vállalatához!
PLC gépbeállító/gépmester munkakörbe!
(3 műszak)
Milyen fő feladatokra lehet számítani ebben a munkakörben?
Gyártósori berendezések -PLC típusú gépek- beállítása és önálló kezelése
Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően (minőségi, mennyiségi céloknak megfelelően)
Az átállások és hibaelhárítások, szerelési folyamatok támogatása
A gép mellett munkát végzők felügyelete, a kisegítő munkát végzők (gépkezelők) betanítása
Főbb elvárások a leendő kollegával kapcsolatban - jelentkezz, ha magadra ismersz az alábbiak alapján:
Középfokú végzettség, valamilyen műszaki pl. technikusi, szakmunkás irány előny-nem elvárás.
Gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat min 1 év (ideálisan termelővállalatnál)
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, tanulékonyság, csapatjátékos hozzáállás
3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig), havi átlag 1-2 szombat vállalása (havonta túlóraként kifizetve- keret nélkül!)
Amit partnerünk kínál (miért is érdemes ehhez a céghez csatlakozni)?
Kezdőbér:
br. 470.000 Ft kezdő ALAPBÉR (+ túlórapótlék, műszakpótlék)
Alapbéren túli egyéb juttatások:
cafeteria juttatás, havi és negyedéves bónuszok, termékvásárlási kedvezmények
Utazási támogatás 30Ft/km, céges buszjáratok Kecskemét környéki településekről, helyieknek is napi útiköltség-térítés
Munkaközi szünetet nem kell ledolgozni!
Havonta kifizetett, munkaidőkeret nélküli túlóra ( havi átlagosan 1-2 alkalom)
Kiszámítható, biztos, hosszútávú munkahelyet, leépítés veszélye nélkül
Nemzetközi, stabil hátteret, biztos működést
Modern, igényes, tiszta munkakörnyezetet
Szakmai fejlődési lehetőséget, cégen belüli előremenetelt, támogató csapatot