Pénzügyi Ügyintéző

Beck and partners kft. - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Pénztár kezelése, nyilvántartása, pénztári ügyintézés biztosítása,
Teljes körű banki ügyintézés, folyószámlák lekérdezése, ellenőrzése, utalások rögzítése, kivonatok letöltése,
Szállítói számlák iktatása, könyveléshez előrögzítése,
Vevői számlák kiállítása, analitikák kezelése,
Szállítókkal, vevőkkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
Szerződött taxis partnerekkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
Együttműködés a könyveléssel, társterületekkel, partnereinkkel,
Napi, heti és havi szintű pénzügyi ellenőrzések, kimutatások készítése,
Tárgyi eszközök analitikus kezelése,
Szállítói szerződések kezelése, nyilvántartása, tárolása.
Elvárások:
Szakirányú pénzügyi végzettség,
Pontosság, precizitás,
Kiváló, ügyfélorientált kommunikáció szóban és írásban,
Magas szintű MS Office ismeretek,
Pozitív szemlélet, fiatalos, lendületes személyiség,
Magas teherbíró képesség.
Előnyt jelent:
Minimum 3 év, vállalati pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
Pénztár kezelésben szerzett tapasztalat,
Számviteli ismeretek,
SAP Business One ügyviteli rendszer ismerete.
Amit kínálnak:
Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
Családbarát munkahely,
Lehetőség heti néhány nap otthoni munkavégzésre,
Bejelentett munkaviszony,
Versenyképes fizetés,
Fejlődési lehetőség, szakmai ismeret bővítése,
Lelkes, összetartó csapat.
Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, napi 8 órában.
Munkavégzés pontos helye:
Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkramagyar nyelvű,lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!