Pénzügyi Tanácsadó - Veszprém

Mbh bank nyrt. - Veszprém
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Affluens és potencial ügyfélkör személyes kiszolgálása, portfolió szintű kezelése, telefonos megkeresése Az ügyfélkör részére termékek és szolgáltatások értékesítése, és az ezzel kapcsolatos feladatokban, akciókban való aktív részvétel A bank felelős képviselőjeként kapcsolatépítés és kapcsolattartás az ügyfélkörrel Az ügyfeleknek sztenderd termékek és szolgáltatások ajánlása, ügyfél-tájékoztatás, értékesítés Az ügyfelek speciális termékigényeinek azonosítása, a megfelelő kiszolgálási csatornába való irányítása A bank ügyfeleinek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása és tájékoztatása Új ügyfelek megnyerése Meglevő ügyfelek részére újabb termékek értékesítésecross-selling Kiemelt ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása Ügyfélreklamációk fogadása, kezelése Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program Legalább középfokú végzettség Legalább 2 éves tapasztalat ügyfélkezelésben vagy legalább 1 éves pénzintézetnél szerzett tapasztalat értékesítés, ügyfélkiszolgálás területén Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás Kiváló kommunikációs képesség Értékesítői véna Dinamikus, talpraesett személyiség Aláírás és okmány vizsgálat vizsga Általános lakossági oktatás mikro passzÍv és vizsga Tőkepiaci képzés és vizsga Forint és valuta pénztár vizsga, valamint tőkepiaci hatósági vizsga megléte Angol nyelv kommunikációképes ismerete Értékpapír jogi vizsga