Pénzügyi És Számviteli Specialista

Lg toray kft. - Budapest
új ajánlat (29/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői és szállítói könyvelésVevői és szállítói egyenlegellenőrzésPontos nyilvántartás vezetése a tranzakciókról, és kiadási napló készítéseBefektetett eszközök kezelése, amortizáció kezeléseHavi, negyedéves és év végi zárás támogatása, banki egyeztetésAdatszolgáltatás a bérszámfejtéshezAdóbevallás, ÁFA analitika készítéseMNB, KSH és egyéb jelentések készítése és benyújtásaRészvétel a pénzügyi auditokonKapcsolattartás a társosztályokkalEgyéb adminisztrációs feladatok ellátásaStabil, megbízható háttérFejlődési és tanulási lehetőségIgényes munkakörnyezetHosszú távú munkalehetőségCafeteria juttatásMunkába járás támogatásaHome office lehetőségFelsőfokú pénzügyi / számviteli végzettségKommunikáció szintű angol nyelvtudásMS Office magabiztos használata kiemelten ExcelStrukturált, analitikus gondolkodás, szervezettségBudapesti és nyergesújfalui munkavállalásMérlegképes könyvelői regisztrációAdótanácsadói végzettségIFRS szabályozás ismereteERP rendszerben szerzett tapasztalatSAP ismeret