Pénzügyi- És Számviteli Osztályvezető-Helyettes

Duna papír kft. - Tököl
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A pénzügyi- és számviteli területre vonatkozó belső szabályzatok elkészítése, szükség szerinti aktualizálásában való részvétel, vállalatcsoporti egységes szabályzatok alkalmazása, véleményezése. A társaság pénzügyi, számviteli tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése. A gazdasági terület képviselete, feladatok megfogalmazása, munkakörök meghatározása. Könyveléssel és zárlati feladatokkal kapcsolatos munkák irányítása, ellenőrzése. Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás. Gondoskodás a házipénztár működéséről és ellenőrzéséről. Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel. Éves beszámoló összeállítása. Az éves üzleti terv elkészítésében való aktív közreműködés. A költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének, az adóbevallási, adó befizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása, ellenőrzéseLeltározás megszervezése, irányítása, ellenőrzése, kapcsolódó szabályzatok, leltározási utasítás és ütemterv elkészítése. Rendszeres és soron kívüli adatszolgáltatások és jelentések elkészítése az ügyvezetés és a felettes szervek felé. Határozott idejű megbízással pénzügyi-és számviteli osztályvezetői pozíció ellátásacafeteriaútiköltség hozzájárulás Tököl közigazgatási határán kívüláltalános munkarendben történő munkavégzéskulturált munkakörnyezetregisztrált mérlegképes könyvelői végzettségönálló, precíz munkavégzésjó kommunikációs készséghatékony problémakezelésMicrosoft Office programok magabiztos használataSAP vállalatirányítási rendszer ismeretefelsőfokú szakirányú végzettségkontrolling területen szerzett tapasztalatszakirányú vezetői tapasztalat