Pénzügyi Egyéni Vállalkozó

Finance sales hungary kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Banki és biztosítási termékeket értékesítesz az ERTSE bank és az ALFA biztosító kínálatából Az ügyfelek igényeit felméred és személyre szabott ajánlatokat készítesz Bemutatod a pénzügyi piacon elérhető egyik legjobb kedvezményprogramot Rövid adminisztrációs idejű folyamatokban szerződéseket kötsz Nyilvántartásokat vezetsz, riportokat készítesz a napi forgalmadról A jogviszonyformát megválaszthatod alkalmazott, egyéni vállalkozó, diák, nyugdíjas, egyszerűsített foglalkoztatás Ha nincs pénzügyi és/vagy biztosítási végzettséged, nálunk megszerezheted, segítsünk benne, költségét átvállaljuk Egy átlátható, egyszerűen teljesíthető és motiváló a jutalékrendszerben dolgozhatsz Barátságos és támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt Minimum érettségid van, de a gyorsabb betanulásod érdekében előny, ha rendelkezel banki- és/vagy biztosítási végzettséggel, vagy bármilyen diplomával Ügyfélorientált és motivált vagy Szeretsz beszélni és a problémáktól nem hátrálsz meg, megoldod őket Előnnyel indulsz, ha van már tapasztalatod pénzügyi-, biztosítási-, valamint értékesítési területeken