Pénztáros

Mind-diák szövetkezet - Kiskunhalasi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.
Pénztáros
Feladatok
Pénztárosi feladatok ellátása
Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
Betöltött 18. életév
Munkaidő
Hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka
Heti min. 2-3 nap vállalása, 6:
00-22:
00 között
Hetente legalább 20 óra
Amit kínálunk
Bruttó 1.603 Ft/óra alapbér
Vasárnapi munkavégzés esetén:
br. 2140 Ft/óra
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1603 Ft lesz
Rugalmas, havi szinten egyeztetett beosztások
Hosszú távú diákmunka
Előnyök
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye
Kiskunhalas

Jelentkezzen most a következőre:
Pénztáros