Pénztáros/Büfés

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.
Munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Az alábbi feladatok várnak Önre:

Pénztárgép kezelése,
Dolgozók udvarias, magas szintű kiszolgálásaa büfé kínálatából,
Munkaterület tisztán tartása.
Önt keressük, ha:

Kereskedelmi végzettséggel rendelkezik,
Pultos vagy büfés munkakörben szerzett tapasztalatot,
Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség jellemzi Önt.
Amit kínálunk:

2 műszakos, napi 8 órás munkavégzés,
Hétfőtől péntekig tartó munkahét (egy hét délelőtt, egy hét délután felosztásban),
Túlóra lehetőség,
Étkezési lehetőség biztosítása,
Munkába járás támogatása,
Kiszámítható, hosszútávú munkavégzés.

Munkavégzés helye:
Miskolc
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.