Pénztár/Vevőszolgálatos Munkatárs Árkád

Media markt magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Pénztár/vevőszolgálatos munkatársként biztosítod, hogy az áruház vásárlói a lehető legjobb megoldást kapják a vevőszolgálat, pénztári fizetés/információ/kiszolgálás, vásárlás utáni szolgáltatások, szerviz és javítások területén.Legfontosabb feladataid lesznek:
tanácsokat adsz és kezeled a vásárlók problémáit az online átvétel, a termékek visszavitele, cserék, javítások, vásárlás feldolgozása pénztárosi folyamatok területén, mindezt lelkesedéssel, vásárlóközpontúsággal, hozzáértéssel teszedelvégzed az adminisztratív feladatokat, amelyek az értékesítési folyamathoz, finanszírozáshoz, hitelhez stb. kapcsolódnakszakszerűen koordinálod a szervizelési folyamatokat, tartod a kapcsolatot a vásárlókkal, partnerekkelmagas színvonalon teljesíted a feladataidat pontos pénzkezelés, pénztárgép szakszerű kezelése, számlák kiállítása, bank-és hitelkártya kezelésértékesíted a prémium szolgáltatásainkatpozitív és proaktív hozzáállást mutatsz a vásárlók felé és egyszerű, hatékony megoldásokat kínálsz a problémáikramegbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezikelérhető bruttó jövedelmed*, heti 40 órás munkaviszonyban akár 594.580 Ft. Az első három hónapban akár havi bruttó 522.100 Ft-t** is hazavihetszvonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunk pl. SZÉP-kártya sikeres próbaidőt követően, munkába járás támogatása helyközi közösségi közlekedés esetén 86%-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 20 Ft / km, jubileumi juttatás, kedvezményes flottacsomag telekommunikációs partnerszolgáltatónknál, All you can move tagsági lehetőség, iskolakezdési támogatás, stb.Modern áruházi környezetben dolgozhatsz, és a legújabb innovációkat elsőként próbálhatod kielőre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatszszakmai fejlődésedet közvetlen mentor segítségével támogatjuk, és meghatározott, államilag elismert végzettség megszerzésében támogatást nyújtunkminden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad*a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött minimum 3 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés**a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött 3 hónapos próbaidő alatt elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetésÖröm számodra az emberekkel való kapcsolattartás, szenvedélyesen szereted az innovatív technológiát és élvezed az értékesítést.Jelentkezz ha minél több igaz Rád az alábbiakból:
Ismered a fogyasztói elektronikai ipar termékeit, trendjeit és érdeklődsz is ezek irántminimum középfokú végzettséggel rendelkezelVevő- és szolgáltatás-orientált vagyvonz az értékesítés, a pénzügy és a számok világa,rendelkezel pénztárgépkezelői tapasztalattalszeretsz fejlődni és új ismeretekre szert tennikiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel,nagyszerűen és megoldásközpontúan teljesíted a feladatokatcsapatjátékos vagy és örömöd leled a közös sikerekbenkedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni