Payroll Specialista

Bsm magyarország fémmegmunkáló kft - Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaidő nyilvántartó rendszer napi szintű ellenőrzéseHavi bér előkészítéseBérszámfejtésTB kifizetőhelyi feladatok ellátásaMunkaviszony és jövedelemigazolások kiállításaAdatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok és a vezetőség feléSzeretnél egy olyan nemzetközi cégnél dolgozni, ahol :
Lehetőséged van szakmai ismereteid bővítésére ?Baráti és támogató a munkahelyi légkör és hosszú távon számítanak rád ?Versenyképes és ösztönző csomagot kapsz ?Megbecsült tagja lehetsz a csapatodnak, elismerik a tehetségedet és a teljesítményedet ?Színvonalas képzéseken vehetsz rész ?Része lehetsz egy dinamikus nemzetközi csapatnak ? Ha válaszod Igen, és minimum 3 éves tapasztalatod van payroll területén, szakirányú végzettséged van, és önállóan tudsz dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk a Le Bélier szolnoki gyárában.Szakirányú végzettségMunkajogi ismeretekÖnálló és precíz munkavégzésMS Office főként Excel, Word programok magabiztos ismerete