Patikus Állatgyógyászati Területre

Tolnagro kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Áttárolások készítése és áruk átvétele a patikában;
Áruk polcokra való kihelyezése, biztosítva a rendezett és könnyen hozzáférhető környezetet;
Lejáratok rendszeres ellenőrzése, hogy biztosítsuk a friss és hatékony termékeket;
Szakmai tanácsadás nyújtása ügyfeleinknek az állatgyógyászati termékekkel kapcsolatban;
Pénztár kezelése és tranzakciók pontos rögzítése;
Vevői visszajelzések összegyűjtése és továbbítása a vezetőség felé, hogy folyamatosan javíthassunk szolgáltatásainkon;
Napi leltár készítése, hogy biztosítsuk az áruk pontos és hatékony kezelésétversenyképes juttatási csomag;
Megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség;
Fejlődési lehetőség;
Komplex feladatok;
Lendület és innovációszakirányú végzettség lehetőség szerint állatorvos vagy gyógyszerész;
Kiváló kommunikációs készség;
Jó problémamegoldó képesség, önállóság;
Társalgási szintű angol nyelvismeret;
Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek;
Terhelhető, üzleti szemlélettel bíró személyiség;
19:
00-ig tartó nyitvatartási idő vállalása;
Beosztás szerinti szombatonkénti munkavégzés vállalásagyógyszerforgalmazásban szerzett tapasztalat;
Társállat gyógyszerek iránti érdeklődés