Partnerkapcsolati Gyakornok

Mol nyrt. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?
Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is!
Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOHU-gyakornok!

Csatlakozz a MOL Group csapatához
Partnerkapcsolati gyakornok
Pozícióban!

Feladatok:
· Régiókoordinátorokkal való kapcsolattartás - igények kiszolgálása, kérdések megválaszolása
· Ügyfélszolgálati munkatársakkal való együttműködés
· B2B eseti ügyfélproblémákra való megoldás kidolgozása
· Excelben táblázatkimutatás, adathalmazokkal való dolgozás, különböző riportok összeállítása
· Szerződéstételek módosítása Salesforce rendszerben
· Szerződésmellékletek összeállítása, szerződésnyilvántartás

Elvárások:
· Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
· Heti minimum 20-25 óra munkavégzés
· Felhasználói szintű Excel tudás
· Problémamegoldó képesség
· Kitűnő kommunikációs képesség
· Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
· Salesforce ismeret előny

Amit ajánlunk:
· Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk:
végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.
· Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe
· Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni
· Szakmai gyakorlat leigazolása
· Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár
· Részvétel több MOL rendezvényen

Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Galvani út