Pártfogó Toborzó

Mind-diák szövetkezet - Siófoki Járás
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza, amivel segítik a fiatalokat eredményes életkezdésükben és jövőjük kialakításában. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.
Minden gyermeknek joga van szeretetben és tiszteletben felnőni."

SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa
Segítsd Te is ezt a nemes célt, pártfogó toborzói munkáddal, hogy minél több embert elérhessen!
Amennyiben kíváncsi vagy arra, hogy hogyan is telik az SOS Gyermekfalu toborzóinak egy napja, úgy az alábbi videón megnézheted:
https:
//www.Youtube.Com/watch?v=HAoSKGLYCLg&
T=2s
Pártfogó toborzó
Feladatok
Pártfogó tagok toborzása
Járókelők leszólítása a plázákban és közterületeken
Adminisztrációs feladatok elvégzése
Elvárások
Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
Jó kommunikációs készség
Becsületes munkavégzés
16. betöltött életév
Munkavégzés helye
Kaposvár hipermarketei
Rendezvények
Közterület (jó idő esetén)
Munkaidő
Heti minimum 5-10 óra vállalása rugalmasan
Heti 1-2 nap vállalása, de akár 6 is (szombatonként is!) rugalmas beosztásban
Amit kínálunk
Br. 2000 Ft/óra + jutalék
Rugalmas munkavégzés
Hosszabb távon tervezhető diákmunka
Siófok és környéke