Pályázati Asszisztens

Green-home technologies kft. - Szombathely
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Pályázatkezelés - energetikai pályázati programok szakmai és adminisztratív előkészítésének, pályázatfolyamatának, megvalósításának és lezárásának koordinációjaPályázati felhívások szakmai és adminisztratív előkészítése, előkészítésének koordinációjaPályázókkal, kedvezményezettekkel és a pályázati szervvel történő kommunikáció, együttműködés kialakítása, illetve annak koordinálásaPályázati dokumentációk, beszámolók, jelentések, kifizetési kérelmek, szerződés-módosítási kérelmek formai és tartalmi ellenőrzéseVersenyképes jövedelemTámogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatAlkalmazotti jogviszonyLaptop és mobiltelefon használatMinimum középfokúvégzettségFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekHatékony kommunikációs, tárgyalási, együttműködési készségekProaktivitás, magasszintű probléma-megoldó készségKiváló elemző és folyamatokat átlátó képességPragmatikus, logikus gondolkodásmódFelelősségtudat és felelősség vállalásának képességePrecíz, minőségi munkavégzésCsapatszellemGyakorlatias, operatív, önálló munkavégzés képességeTerhelhető, monotonitást tűrő, stressz tűrő személyiségÜgyviteli és koordinációs feladatok preferálásaEnergetikai és/vagy infrastruktúrafejlesztési programok/pályázatok/projektek kezelésében, menedzselésében szerzett munkatapasztalatHazai fejlesztéspolitikai háttér ismereteAktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásbanNemzetközi projektmenedzsmenti tapasztalatNagyfokú rugalmasság