Pályakezdő Gépész/Vegyészmérnök Project Proposal Engineer

Emerson process management mo. kft - Székesfehérvár
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Keressük új kollégánkat mérnök végzettséggel. Feladatod lesz az Európai vevők számára komplett műszaki és üzleti megoldások biztosítása a folyamatszabályozás területén. Feladatok a teljesség igénye nélkül:
Értékesítés támogatása a termékekkel folyamatszabályozó szelepek kapcsolatos műszaki kérdésekben. Tárgyalás az ügyfelekkel és a beszállítókkal annak érdekében, hogy a legkedvezőbb árajánlatot tudja elkészíteni a vevői specifikációk alapján. Árajánlatok készítése az Emerson termékkatalógusa alapján. A megrendelések feldolgozása és adminisztrálása az Oracle vállalatirányítási rendszerben. A beszállítók és az érintett kollégák tájékoztatása a megrendelési követelményekről. Elvárások:
Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség képzés befejezése akár 2024. június/július Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete Magabiztos Microsoft Office ismeret Jó kommunikációs, magabiztos és határozott fellépés Képesség egy komplex szervezetben történő munkavégzésre, Európai értékesítési irodákkal és gyárakkal való kapcsolattartás az eredmények elérése érdekében Jó problémamegoldó képesség Előny jelent:
Egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent Ajánlatunk a leendő kollégánknak:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely Támogató, barátságos légkör Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek Munkába járás támogatása Ingyenes sportolási lehetőségek Heti 2 nap Home office lehetősége Munkavégzés helye:
Székesfehérvár Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely Támogató, barátságos légkör Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek Munkába járás támogatása Ingyenes sportolási lehetőségek Heti 2 nap Home office lehetősége Munkavégzés helye:
Székesfehérvár Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség képzés befejezése akár 2024. június/július Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete Magabiztos Microsoft Office ismeret Jó kommunikációs, magabiztos és határozott fellépés Képesség egy komplex szervezetben történő munkavégzésre, Európai értékesítési irodákkal és gyárakkal való kapcsolattartás az eredmények elérése érdekében Jó problémamegoldó képesség ELŐNY JELENT Egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent