Osztályvezető Vevőszolgálat

Obi hungary retail kft. - Nagykanizsa
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Kezeled a főtrezort, készpénzt és egyéb fizetőeszközöketKezeled a pénztárgépetMagas színvonalon kezeled az áruházi szolgáltatásokat hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhoz szállítás Működteted a vevőszolgálati pult funkcióit hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése, stb. Kezeled a vásárlói panaszokatMegszervezed a vevőszolgálaton dolgozók napi munkájátFeltöltöd kasszaterülethez tartozó árukat, ellenőrzöd a szavatossági időt, kihelyezed a termékek árátKezeled a vevői visszárukatKezeled a termékek garanciális cseréjét, ügyintézését, annak nyomon követését és dokumentálásátMagas színvonalon teljesíted az áruház pénztári szolgáltatásait 100 %-os vasárnapi pótlék AYCM All You Can Move Bérlet támogatás Céges rendezvények EAP Employee Assistance Program Egészségbiztosítás Karácsonyi jutalom Tréningek és továbbképzések Dolgozói vásárlói kedvezmény Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel1-2 éves vezetői munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezelElőny ha van vevőszolgálati területen szerzett tapasztalatodFelhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezelKiváló kommunikációs készséggel rendelkezelPrecíz és pontos vagyMagas szintű ügyfélközpontúság és empátia jellemezFelelősségteljes és teljesítményorientált vagy