Osztályvezető – Támogatás Elszámolási Terület

Bethlen gábor alapkezelő zrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság feladatkörébe tartozó támogatások kezelésével kapcsolatos elszámolási és monitoring feladatok ellátása, így különösen:
A támogatásokkal összefüggő elszámolási feladatok, valamint az elszámolási referensek tevékenységének szervezése és vezetése;
Vezetői ellenőrzés, elemzések és összefoglaló szakmai anyagokat készítése;
Munkatársak támogatása, mentorálása;
Adatszolgáltatások készítése;
Eljárásrendek, szabályzatok kidolgozásában való részvétel;
Közreműködés a kedvezményezettek helyszíni ellenőrzésében;
Kapcsolattartás külső szervezetekkel, az általuk végzett elszámolási feladatokkal kapcsolatosan.Változatos feladatok, képzések és folyamatos fejlődési lehetőség;
Versenyképes fizetés és cafetéria;
A kiemelkedő teljesítmény anyagi elismerése;
Rugalmas, családbarát, atársadalmi felelősségvállalást fontosnak tartó munkahely;
Fiatalos csapat és kiváló munkakörnyezet a Gellérthegy és a Budai Vár mellett;
Rendszeres, változatos csapatépítő programok.Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
Felsőfokú közgazdasági /pénzügyi-számviteli végzettség;
Vezetői tapasztalat;
Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
Felelősségtudat, jó problémamegoldó készség, kezdeményezőkészség;
Precizitás, határidők tartása, határozottság.Hasonló területen szerzett tapasztalat;
Mielőbbi munkakezdés