Osztályvezető Szerszám-Műszaki

Obi hungary retail kft. - Zala Megye
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Biztosítod a zavartalan kereskedelmi folyamatokat az áruház teljes területére vonatkozóanIrányítod, koordinálod és ellenőrzöd az áruházi kollégák eladótéri munkáját és vevőorientációjátA lehető legnagyobb forgalmat éred el az értékesítés fejlesztésévelFolyamatosan ellenőrzöd a vevőkiszolgálás minőségétBiztosítod a készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységétBiztosítod a kihelyezési sztenderdek megvalósításátHatékonyan megszervezed a munkaidő-beosztást a hatályos munkaidőmodell betartása mellett 100 %-os vasárnapi pótlék AYCM All You Can Move Bérlet támogatás Céges rendezvények Egészségbiztosítás EAP Employee Assistance Program Dolgozói vásárlói kedvezmény Tréningek és továbbképzések Hasonló pozícióban szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezelKözépfokú szakirányú végzettséggel rendelkezelElkötelezett vagy saját magad és kollégáid fejlesztése mellettVezetői – szervezői képességgel rendelkezelEredményorientált hozzáállással rendelkezelJó kommunikációs képességgel rendelkezelNyitott, meggyőző személyiség vagy