Összeszerelő Operátor_győr

Exact systems hungary kft - Sopron
új ajánlat (28/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre Összeszerelő operátor munkatársat keres!
Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésreÖsszeszerelő operátormunkatársat keres, akár azonnali kezdéssel!
Feladatok:

Alkatrészek munkautasítás szerinti összeszerelése
Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:

Jó kézügyesség-apró alkatrészeket is kell majd összeszerelni
Gyártásban szerzett tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása.
Megbízhatóság, rugalmasság
Monotónia tűrés
Pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:

Kiemelkedő termelési körülmények
Alapbér:
bruttó416.983 Ft/ hó
Műszakpótlék:
18:
00-22:
00 30%, 22:
00-06:
00 50%
Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
Cafateria:
SZÉP kártyára az első naptólbr. 37.500 Ft/hó.
Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
Ingyenes dolgozói buszjárat Győrön belül
Hétvégi túlóra lehetőség
Munkaruházat
Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
Munkarend:

2 vagy 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában
Túlórázási lehetőség
Munkabér
Bruttó
416 983
Ft /hó