Orvoslátogató Budapest, Pest Megye

Bausch health magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szakorvosokkal, háziorvosokkal való kapcsolattartás, cégünk termékeivel kapcsolatos információk megosztásaA látogatói területre vonatkozó akcióterv készítése és végrehajtásaLátogatások megtervezése, lebonyolítása és az információk visszajelzése a központ feléSzakmai előadások, prezentációk tartása az orvosok számáraRészvétel az értékesítési és marketing stratégia lebonyolításában a rendelkezésre álló eszközök segítségévela vállalat termékeinek promotálása és aktuális üzleti terv teljesítéseOrvosok részéről felmerülő szakmai kérdések megválaszolásaSzakmai konferenciákon, továbbképzéseken történő részvételVersenyképes jövedelem alapfizetés, bónusz, cafetériaHatározatlan idejű alkalmazotti jogviszonyVállalati gépjárműAzonnali munkába állási lehetőségMinimum 1-2 éves orvoslátogatói tapasztalatFelsőfokú egészségügyi végzettségNagyfokú önállóság és precizitásSikerorientáltságHatározott fellépésB kategóriás jogosítványCsapatmunkában való aktív részvétel