Őrségparancsnok

Civil biztonsági szolgálat zrt. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szervezed, irányítod az őrség szolgálatát és ellenőrződ a végrehajtást, az előírásoknak megfelelően
Biztosítod az objektum védelmét,
Koordinálod az őrség állományának kiképzését és továbbképzését,
Elkészíted és naprakészen tartod az őrség működéséhez szükséges dokumentumokat,
Rendkívüli esemény esetén intézkedsz az életmentésre, elsősegélynyújtásra, az anyagi javak mentésére, a helyszín biztosítására.Egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
Változatos feladatok várnak rád,
Szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra,
SZÉP kártya juttatást biztosítunk,
Élet- és balesetbiztosítást kötünk rád,
Bónuszrendszert kínálunk neked,
Utazási költségeidet megtérítjük.Minimum középfokú végzettség érettségi,
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat biztonsági területen, beleértve a rendészeti tapasztalatot is,
Jó szervezőképesség és problémamegoldó képesség,
B-kategóriás jogosítvány,
Alapvető számítógépes ismeretek MS Office és Windows felhasználó szintű ismerete,
Erkölcsi bizonyítvány megszerezhetősége,fegyveres biztonsági őrzés területén szerzett tapasztalat,
Alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában szerzett gyakorlat,
Személy és vagyonőri végzettség,
Tűz- és/vagy elsősegélynyújtó tanúsítvány,
További elvárások,
Kiemelkedő együttműködő és vezetői készség,
Jó időmenedzsment és döntéshozatali képesség.