Optikai Tanácsadó Budapest

Grandvision hungary kft. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlóinkat végig kíséred az egész értékesítési folyamaton a meghatározott értékesítési irányelvek szerint:
az üzletbe való belépéstől egészen a termék kiadásáig;
Tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztását.Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőségetJó munkahelyi légkörtAlap- és teljesítménybérből álló bérezéstDolgozói kedvezményt, évente összesen 4 db termékre szemüvegkeret lencsével, napszemüveg, illetve éves kontaktlencse adagra 50%-os kedvezménytNegyedéves és éves jutalmakatÉv végi ajándékutalványt, ha már 2 éve nálunk dolgozolKözépfokú végzettség befejezett tanulmányok, érettségi bizonyítvánnyalJó kommunikációs képességMotivált és érdeklődő személyiségÜgyfélközpontú gondolkodásGyors, pontos munkavégzésÉrtékesítési tapasztalatLátszerész végzettség