Optikai Fejlesztőmérnök

Femtonics kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Optikai rendszerek tervezését, beállításátMűszerek kiválasztását, specifikációs lista összeállításátDokumentáció, beállítási protokollok elkészítésétValódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokbanÚj technológiákat használhatsz a feladatok elvégzése során State of the artNapi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal Gépészet, Elektronika, Szoftver, BiológiaBarátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunkLehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt Munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejű Munkaidő:
Teljes munkaidőben A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület Tűzoltó utca 59., majd 8. kerületFizikus vagy finommechanikai gépészmérnök végzettséggel rendelkezelOptikai tanulmányokat folytattál2-3 év releváns szakmai tapasztalattal bírszMagabiztos az angol nyelvtudásodNagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemezJó a problémamegoldó és kommunikációs készségedMATLAB ismeretMikroszkóp fejlesztésben szerzett tapasztalat