Operátor

Humancentrum - Szekszárd
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Operátor
Leírás
A Solvaro Kft. egy innovatív és dinamikusan fejlődő cég, amely műszaki megoldásokat kínál az autóipar, az építőipar, az élelmiszeripar és az energetikai szektor számára. A cég speciális szakértelmének köszönhetően világszerte elismert partnerekkel dolgozik együtt, és egyedi megoldásokat kínál a legkülönfélébb iparágak számára.
A Solvaro Kft. csapatát szenvedélyes szakemberek alkotják, akik elkötelezettek az innováció, a minőség és a kiválóság iránt. A cég magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek, és minden egyes megrendelést kiváló minőségű termékkel és kiváló ügyfélszolgálattal teljesít.
Feladatok
A perforált lemez gyártásához szükséges gépek és berendezések működtetése és kezelése
A termék megfelelő mennyiségben és minőségben való gyártása
Gépmeghibásodások rögzítése és tényfeltáró elemzésben való részvétel
Nyilvántartás vezetése és aktualizálása
Elvárások
Középfokú végzettség
Megbízható, igényes munkavégzés
Szakirányú gyári tapasztalat
Munkaidő
3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
Heti 40 óra
Amit kínálunk
Alapbér bruttó 365 ezer Ft-tól
Stabil, biztos, hosszú távon kiszámítható munkahely
Eredményfüggő prémium
Önkéntes nyugdíjpénztári lehetőség
Cafeteria a munkaviszony kezdete utáni 7. hónaptól évi bruttó 252 ezer Ft
Útiköltség-térítés:
helyközi bérlet 100%-a vagy autóval történő munkába járás esetén 25 Ft/km
Képzési és karrierlehetőségek
Előnyök
Szakirányú végzettség
Műszaki rajzolvasás
Targoncavezetői engedély
Darukezelői vizsga
Alapszintű német nyelvismeret
CNC gépbeállítói gyakorlat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Munkavégzés helye
Szekszárd

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor