Operátor

Aptiv connection systems hungary kft. - Tatabánya
30+ napja (17/05/2024)

munkaköri leírás

Különböző könnyű alkatrészek összeszerelése a munkautasítás pontos követése mellett. Minőségügyi előírások betartása és vizuális minőség-ellenőrzés elvégzése. Munkakörnyezet rendezetten tartása. Az operátor munkakör ellátása nem igényel tapasztalatot, minden támogatást megadunk neked a betanuláshoz. Azonnalsaját állományba veszünk fel. Tiszta, klimatizáltmunkakörnyezet várJó csapat, szakmai mentorok segítenek. Éventenettó 336. 000 Ftjuttatást adunk SZÉP-kártyádra. Jelenléti és teljesítmény prémiumot kaphatsz havonta. Ha új kollégát ajánlasz, minimumnettó 150. 000 Ft-os bónusszal köszönjük meg. Szülőként igénybe veheted aziskolakezdési támogatást, gyermeked pedig Aptivos nyári táborainkban nyaralhat. Éttermeinkben kedvezményesen vehetsz melegételt. Több, mint 80 környékbeli településről járhatsz beingyenes buszjáratainkkal. Ha a cég telephelyétől 90 km-nél messzebbi állandó lakcímmel rendelkezel, albérlet támogatást igényelhetsz. Kockázati élet-, baleset-, és betegségbiztosítással gondoskodunk rólad. DolgozóiHűségprogramunkban számos helyi szolgáltatónál vehetsz igénybe kedvezményeket. BeléphetszVodafone flottánkba, és letöltheted Aptivos mobilappunkat, hogy minden hírt első kézből kapj meg. Vállalod a három műszakos munkarendet. A foglalkoztatás 6+2 folyamatos műszakrendben, munkaidőkeretben történik. Precízen és odafigyeléssel végzed munkádat. Minimum általános iskolai bizonyítványod van.

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor