Operátor/Termelési Munkatárs

Gof hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Zabtisztítási, pelyhesítési és őrlő üzemirészek felügyeleteGépek kezelése, vezérlése, karbantartásaA munkaterületén lévő gépek, berendezések napi műszaki ellenőrzéseCsomagolási és raktározási kisegítő feladatok elvégzéseLezsákolási feladatok 25kg-s zsákok elkészítése, mozgatása kivitelezéseAlap adminisztratív feladatok ellátásaRészvétel a gyártáshoz kapcsolódó alapvető laboratóriumi mérésekbenStabil, biztos cégháttérHosszú távú együttműködésMunkaruha juttatásMunkába járási támogatásAlap üzemi/technológiai gépek ismereteJó műszaki érzékPontos, megbízható, önálló munkavégzési képességJó problémamegoldó képességMinimum középfokú végzettségTöbbműszakos munkarend vállalásaMalomipari vagy élelmiszeripari végzettség/tapasztalatKarbantartói, szerelői gyakorlat