Operátor (Nagyigmánd)

Exact systems hungary kft - Zalaegerszeg
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk nagyigmándi munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!
Feladatok:

· Termékek vizuális ellenőrzése és csomagolása műveletei utasítás alapján
· Munkaterület tisztántartása
Az álláshoz tartozó elvárások:

· Általános iskolai végzettség
· Folyamatos 12 órás műszakrend vállalása
· Helyi vagy környékbeli lakos
· Megbízhatóság, rugalmasság
· Pontos, precíz munkavégzés
· A munkavégzés során kizáró ok ékszer, műköröm és smink viselése
· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:

· Kiemelkedő termelési körülmények
· Tiszta, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet
· Bruttó 1746 Ft/óra munkaszerződéssel
· Műszakpótlékok törvényi szabályozás alapján
· Ingyenes buszjáratok a környező településekről
· Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás 20 Ft/km)
· Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
· Könnyű fizikai munka
Munkarend:

· 12 órás folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása (12 óra nappal, 12 óra éjjel, 48 óra pihenő)
Munkabér
Bruttó
1 746 - 1 746
Ft /óra