Operátor Műszerkabinos Tevékenység

Geoinform kft - Algyő
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Mélyfúrási kútkörzetben végzett terepi munkában, műszerkabinosszolgáltatásban való részvétel, az egyes részfeladatok önálló végzése a csoportvezető által meghatározottak szerintGeológiai mintázás, archiválás és labor vizsgálatok elvégzéseMinták geológiai furadék vizsgálata, adatok rögzítéseA szervizegységnél használt eszközök, berendezések működésének, működtetésének elsajátításaA terepi munkát követően az eszközök tisztítása, karbantartásaA terepi kútkörzeti munka során felszerelés, érzékelők kihelyezése, kábelek kihúzásaÉrzékelők, adat gyűjtő rendszer, hálózat fel- és leszerelésében való részvételA technológia üzemeltetése a csoportvezető utasítása szerintA technológiák karbantartásában való aktív részvételVersenyképes jövedelem karácsonyi juttatás és teljesítmény ösztönző, kiemelt cafeteria és pótlékokSzállás biztosítása 2 fős szobákban saját fürdőszobávalSzakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatásaKülföldi munkavégzés lehetőségeVállalati mobiltelefonCsoportos élet-és balesetbiztosítás minden munkavállalóraNe várj, jelentkezz még ma! Geológiai ismeretekMűszaki beállítottság, érdeklődésDekádrendszerű munkarend távollét vállalásaB kategóriás jogosítványOlajiparban szerzett tapasztalat Angol nyelvtudás Számítógépes ismeretek