Operátor 3 Műszak

Albertfalvi kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kis kiszerelésű termékek gyártásának felügyelete és ezek csomagolása;
Gyártógépek alapszintű kezelése,tisztítása, esetleges karbantartási igények jelzése a felelős személy felé.Átlagnettó 315.000-385.000 Ft/hó, teljesítményarányos bérezés a fix bérelemeken felül, teljesen bejelentett munkabér, a jól elvégzett munkát ezen felül külön díjazzuk;
Belépési bónusz:
Bruttó 60.000 Ft az első hónap után;
Éjszakai műszakpótlék:
50%;
Jelenléti bónusz;
Túlórázási lehetőség, legalább100%-os túlóra pótlékkal;
Teljes körű betanítás;
Modern öltöző zuhanyzási lehetőséggel;
Családias hangulatú munkakörnyezet;
Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség;
Könnyű megközelíthetőségBKV-val is, vidékieknek a jogszabályok szerinti utazási támogatás.Pontos, hatékony, jó minőségű munkavégzés;
Háromműszakos5:
50-14:
00, 13:
50-22:
00, 21:
50-6:
00 munkavégzés vállalása, hétfőtől péntekig 8 órás műszakban, heti váltással;
Monotonitástűrés és igény a tanulásra;
Önálló, felelősségteljesmunkavégzés;
Min. általános iskolai végzettség.Gyártásbanszerzett ismeretek;
Több műszakos tapasztalat;
Érettségi.