Operatív Rendezvény Koordinátor Sport

Sportwelt kft. - Budaörs
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Rendezvények előkésztése, logisztika megszervezéseRendezvényhelyszín bejárása, feltérképezése, javaslatok kidolgozásaÉpítési-bontási csapat koordinálásaAnimátor csapat megszervezéseRendezvényeszközök raktározásának, állapotának felügyeleteEgyüttműködés a többi csapattaggal vezetőség, marketing, salesProgramok ütemezése, tervezése, rendezvény forgatókönyv készítéseAktív együttműködés a rendezvény lebonyolításában érintett partnerekkel.Kapcsolattartás, egyéni tanácsadás megbízók feléInnovatív sport projektek támogatásaBarátságos, modern, munkahelyi környezet.Innovatív cég, dinamikusan fejlődő csapat.Azonnali munkakezdés.Kreatív, változatos projektek, felelősségteljes szakmai munka.Részese lehetsz a sportkultúra fejlesztésénekVersenyképes fizetés.A munkavégzéshez szükséges eszközök:
laptop, mobiltelefon.MegbecsültségAlapbér + jutalékHeti 2 nap home office lehetőség betanulás utánLegalább 1 év releváns munkaköri tapasztalatSport iránti érdeklődés, lelkesedésJó csapatjátékos karakterSzervezőkészségFelelőségteljes munkavégzésÖnálló, proaktív munkavégzésB kategóriás jogosítványAlkalmanként hétvégi munkavégzés vállalása extra díjazásSport rendezvények piacának ismereteBudaörs közeli lakhely.Felsőfokú végzettség Műszaki affinitásTárgyalóképes angol nyelvtudásRendezvényszervezési tapasztalat