Operational Excellence Szakértő

Richter gedeon nyrt. - Dorog
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az OpEx stratégia tovább bontása részfeladatokká és azok végrehajtásaWorkshopok önálló megszervezése, lebonyolítása és az ott keletkező akciók nyomon követéseTöbb üzemet érintő komplex folyamatfejlesztési projektek vezetése és támogatásaAdatok elemzése, értelmezése és a megfelelő konklúzió levonásaA folyamatok hatékonyságának és megbízhatóságának a növelése a Lean és a Six Sigma módszertanok használatának a segítségévelProbléma megoldó eszközök önálló használata pl.:
A3, 5WHY, IshikawaA vezetők támogatása abban, hogy a vállalat üzleti stratégiáját az OpEx program segítségével hajtsák végreAz OpEx mérnök támogatásaEgyüttműködés más telephelyen dolgozó OpEx kollégákkal, ideértve a leányvállalatokat is pl.:
Benchmark tapasztalatok megosztásaElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Felsőfokú végzettség, Műszaki területen szerzett végzettségLean és/vagy Six Sigma Green Belt vagy magasabb képesítésLegalább 5 év termelési területen szerzett tapasztalatLegalább 3 év folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás Aminek örülünkSMED/TPM/VSM tapasztalatAgile módszertan ismereteLean szakmérnöki végzettségSix Sigma black belt