Önkiszolgáló Kassza Host / Hostess - Budapest, Ii. Kerület Csalogány Utca 43. 6 Órás Munkaid...

Lidl magyarország bt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Bolti dolgozóként az alábbi feladatok mindegyikét szükséges ellátnod:
Vásárlók udvarias kiszolgálásaárupakolás, árufeltöltés termékek szavatossági idejének ellenőrzésévelgyors, precíz kasszázáspékáruk sütéseüzlettér, raktár, pékség és dolgozói helyiségek pl.:
öltöző, étkező stb. takarításelérhető belépő bruttó jövedelem:
426.000 Ft*évenkénti garantált béremelésbérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosítteljes- és részmunkaidős pozícióknagy értékű egészségprogramplusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljábólstabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánála közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés40 Ft/km*részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó jövedelem időarányosan alakul, a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összegetközépfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előnyrugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalásanagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőségvásárlóközpontú hozzáállásprecizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság és barátságosság