Oldószeres Paraffin Mentesítő És Paraffin-Gyár Általános Üzemirányító

Mol nyrt. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A MOL Downstream Divíziójába Termelés / Üzemeltetés/ Bázisolaj és paraffin gyártás területre
Általános üzemirányító
Munkakörbe munkatársat keres!
Pályázz hozzánk!
Megoldásokban gondolkodunk (youtube.Com)
Munkavégzés helye:
Százhalombatta
A MUNKAKÖR CÉLJA:
Az Oldószeres Paraffinmentesítő és Paraffin-gyár biztonságos és gazdaságos üzemeltetése az előírásoknak, utasításoknak megfelelően, a termelés folyamatosságának biztosítása, az üzemeltetési akadályok elhárítása, a kapacitás minél teljesebb kihasználása érdekében.
FŐ FELELŐSSÉGEI TERÜLETEK:
Az Oldószeres Paraffinmentesítő és Paraffin-gyár üzemek biztonságos üzemeltetésének fenntartása, a technológiai a biztonságtechnikai, tűz- és munkavédelmi előírások betartásával.
Feladata az üzemi gépek, berendezések állapotának napi nyomon követése, javaslattétel az üzemvitelhez szükséges műszaki állapot és a rendelkezésre állás fenntartásához.
Felügyeli, koordinálja a műszakok munkáját. Napi feladat tervet készít, ellenőrzi a végrehajtást.
Felügyeli a minőségirányítási és más szabványos irányítási rendszereket, elkészíti az irányítása alá tartozó szervezetekre vonatkozó folyamatleírásokat, eljárásokat, vezetői utasításokat. Felelős a tűzvédelmi-, biztonságtechnikai,- egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások, üzemek műszaki biztonságáért, betartásáért.
Biztosítja a biztonságos üzemvitelhez szükséges szakmailag kompetens munkaerőt. Felügyeli és képzi a hozzátartozó alkalmazottakat, műszakvezetőket, működteti a teljesítményértékelési rendszert.
Értékeli a gyártási folyamat EBK PSM megfelelőségét. Betartja és betartatja az üzemek folyamataira előírt EBK szabályokat, kezelési és műveleti utasításokat.
Részt vesz a nagyleállási munkák műszaki tartalmának összeállításában, biztosítja a leállási munkák elvégzésének üzemi feltételeit.
Részt vesz a különböző projektek, fejlesztési feladatok megvalósításában és üzembe helyezésében. Feladata az üzemi tárgyi és fogyóeszköz nyilvántartás, selejtezések előkészítése, elvégzése. Felelős folyamatosan ellenőrizni a vegyi anyagok, adalékanyagok, segédanyagok és nyersanyagok felhasználhatóságát és készletezését.
Működteti az integrált irányítási rendszert
Aktívan részt vesz és vezeti a területére kiírt auditokat, az adott megfogalmazott akciókat végrehajtja és dokumentálja.
Részt vesz a termelési program megbeszéléseken. Elkészíti a kereskedelem felé a heti, havi gyártási és kiszállítási terveket. Szervezi a töltéseket, rakodásokat. Napi szinten kapcsolatot tart a kereskedelemmel a kiszállítások ütemezése érdekében. Valamint a kereskedelemmel és az ütemezéssel közösen elkészíti az éves Business terveket.
AZ IDEÁLIS JELÖLT FELÉ ELVÁRÁSAINK:
Felsőfokú végzettség (gépész vagy vegyészmérnök)
Üzemeltetésben szerzett kb. 10 év gyakorlat
Az ellátott területre vonatkozó folyamatok belső szabályzások ismerete
Koncepcionális gondolkodás, önálló problémamegoldás, magas szintű elemző képesség
Angol alapfok
Számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Egyéb elvárások:
„B” kategóriás jogosítvány,
AMIT AJÁNLUNK:
Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni
Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
Szakmai és egyéb képzések biztosítása
Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
Egyéb wellbeing juttatások