Nyugdíjas Árufeltöltő

Humán centrum kft. - Debrecen
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünk, a Tesco egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon.Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.
Feladatok:
Árumozgatás és polctöltés
Leltározás, címkézés
Polcrendszerek átépítése
Elvárások:
Precíz munkavégzés
Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
Középfokú végzettség
Munkaidő
Hétfőtől vasárnapig 06:
00-21:
00 között
Minimum heti 3 nap vállalása, napi 4-6-8 órában
Amit kínálunk
Bruttó órabér:
2138-3173Ft/óra
Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
Előnyt jelent:
Áruházban szerzett tapasztalat
Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "
gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen!