Nyomdai Üzletkötő, Sales Munkatárs

új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk keres lelkes és eredményorientált sales/ értékesítő munkakörbe munkatársakat. A Color nyomda egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely az innovációra és ügyfélközpontúságra helyezi a hangsúlyt. Széles körű termékeink és szolgáltatásaink révén izgalmas lehetőséget kínálunk az értékesítés terén. A leendő munkatársunk feladata az üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfelek megszerzése és az üzleti kapcsolatok ápolása. Az ideális jelölt képes lesz átfogó szakmai ismeretekkel rendelkezni, hatékonyan kommunikálni, és képes lesz önállóan és csapatban is dolgozni. -Csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol értékelik az egyéni teljesítményt és támogatják a fejlődést! Versenyképes juttatási csomagot, dinamikus munkakörnyezetet és fejlődési lehetőségeket kínálunk az ambiciózus jelöltek számára. Bizonyos esetekben home office munkalehetőség!Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek. Proaktív és eredményorientált hozzáállás. Képzettség vagy tapasztalat a sales területén előnyt jelent. Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó piaci környezetben. Többéves, értékesítési területen optimális esetben termelőüzemben szerzett tapasztalatMeggyőző kommunikáció, elkötelezettség, értékesítés- és megoldásorientált személyiség, gyakorlatias gondolkodásmód, csapatszellemNyomdai környezetben szerzett tapasztalatAngol - Középfok/kommunikációképes szintNémet - Középfok/kommunikációképes szintDisplay és hullámkarton termékek értékesítésében szerzett tapasztalat