Nyomdai És Reklám Dekoratőr

új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Keresünk olyan lelkes és tehetséges dekoratőröket, akik szívesen csatlakoznának hozzánk, hogy részesei lehessenek egy olyan dinamikus és inspiráló munkakörnyezetnek, ahol lehetőségük van kreativitásukat és szakértelmüket kibontakoztatni. A pozíció kiemelt feladatai közé tartozik a reklámtáblák, falfóliák és üvegfelületek fóliázása, reklám elemek installálása különböző irodaházakban és más vállalati környezetekben. Munkánk során olyan környezetekben tevékenykedünk, ahol az esztétikus és professzionális megjelenés kiemelkedő fontosságú. Ennek megfelelően, a dekoratőreink feladata, hogy ügyfeleink igényeit és elvárásait figyelembe véve, magas színvonalon valósítsák meg a projekteket. Ez magában foglalhatja az üveg és falfelületek felmérését, a fólia pontos méretezését és vágását, valamint a precíz felhelyezést és kivitelezést. Fontos számunkra a csapatmunka és az együttműködés, hiszen csak így tudjuk garantálni a kiváló minőségű munkavégzést és az elégedett ügyfeleket. Emellett arra törekszünk, hogy munkatársaink számára inspiráló és támogató munkakörnyezetet biztosítsunk, ahol lehetőségük van fejlődni és új kihívásokkal szembesülni. Ha szereted a kreatív kihívásokat, rendelkezel tapasztalattal a fóliázás területén és szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, ahol elismerik és értékelik az egyéni teljesítményt, akkor várjuk jelentkezésedet! Legyél részese egy olyan vállalatnak, ahol lehetőséged van fejlődni és kibontakoztatni tehetségedet a reklámipar területén!Ha szereted a kreatív kihívásokat, rendelkezel tapasztalattal a reklámdekoráció területén és szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, ahol elismerik és értékelik az egyéni teljesítményt, akkor várjuk jelentkezésedet!TapasztalatKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességKreativitás és precizitásÖnálló munkavégzésCsak tapasztalattal rendelkező kollégákat keresünk!Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.