Nyílászáró, Árnyékoló Értékesítő

Fudo kft. - Szeged
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Nyílászárók, árnyékolók, garázskapuk, teraszárnyékolók bemutatása, értékesítéseÁrajánlatok készítéseAjánlatadási és kivitelezési munkák szakmai háttér-támogatásaTervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlításaKapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkelAdminisztratív feladatok:
időpontegyeztetések, vevői vélemények gyűjtése, vevők regisztrálása CRM rendszerbe, stb.Versenyképes, teljesítmény orientált jövedelemTovábbképzési, fejlődési lehetőségekJól működő, biztos hátterű cégFiatal, családias, dinamikus csapatExkluzív munkakörnyezetCég tevékenységéhez kapcsolódó nyílt napok, melynek aktív részese lehetszLegalább középfokú végzettség rendelkezzMagabiztosan használd az MS Office programokatB kategóriás jogosítványod legyenÉrtékesítési és vevőorientált gondolkodásmódod bátran alkalmazd munkád soránMunkádat önállóan, felelősségteljesen végezdFontos számunkra hogy magabiztos megjelenésed azonnal meggyőzze a potenciális vásárlókatKiválóan kommunikálj és ne ijedj meg a tárgyalási helyzetektőlHatékonyan menedzseld a feladataid és az idődetMűszaki beállítottsággal bírsz és érdekel ez a világRendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattalKivitelezéssel is foglalkoztál márNémet és/vagy angol kommunikációképes nyelvtudásod van