Night Auditor/ Night Supervisor

Intercontinental budapest - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az éjszaka során felmerülő valamennyi vendégkérés kezeléseA Front Office rendszerek ismerete, a biztonsági mentési eljárások és a rendszer helyreállítási eljárásainak ismerete.Problémák jelentése és dokumentálása a műszakváltásokkor.Az éjszakai auditálási folyamat ellenőrzése.Bevételi jelentések elkészítése.Fájlok biztonsági mentésének karbantartásaAz összes outlet naponta végrehajtott értékesítési tranzakcióinak áttekintése és összehangolása, továbbá a pénztárgépek kiegyensúlyozása és az esetleges eltérések jelentése a közvetlen vezetőnek.Heti 40 órás munkarend éjszakai műszakbanJelentős mértékű egyéb juttatások:
13. havi bérműszakpótlékkafetériatérítésmentes személyzeti étkezésdolgozói rendezvényekmunkaruhaVáltozatos munka, igényes munkakörnyezetNyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapatFejlődési lehetőségek, képzések, tréningek általános és szakmaiKarrierépítési lehetőségKedvezményes dolgozói szobaárak Magyarországon és a szállodacsoporton belülMinimum1-2 év szállodában / turizmusban szerzett tapasztalatKiváló interperszonális és problémamegoldó/kezelő készségekKiváló angol és magyar nyelvtudás szóban és írásbanNagyon jó kommunikációs és szervezési készségek, pontosságDinamikus és lelkes személyiségSzállodai foglalási rendszerben OPERA szerzett tapasztalatEgyéb idegen nyelv ismerete