Network Security Engineer - Budapest Ix. /Hibrid

Get work trend kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Network Security Engineer munkatársat keresünk nyugat-európai tulajdonú, pénzügyi területen vezető partnerünk számára.
Az itthoni és európai adatközpontok optimális, zavartalan és biztonságos működésének biztosításában fontos szerepet játszik a nemzetközi Network Engineer csapat, ahová csatlakozhatsz. ✨
Fő fókusz
Load Balancing
Volumetric DDOS védelem
Secure Web Gateways (SWG)
Hálózatmenedzsment és -felügyelet
...És részt vehetsz számos projektben
Mik lesznek a feladataid?
A legnagyobb hangsúly a load balancingon és a volumetrikus DDOS védelmen van (F5), különböző szinteken (infrastruktúra beállítás, hálózat tervezés és tényleges objektumkonfigurációk)
Fontos szerepet játszol infrastrukturális és biztonsági projektekben (az elemzéstől és a tervezéstől, egészen az implementációig és a tesztelésig)
Telekommunikációs és hálózati menedzsment komponensek mindennapi kezelése (setup, konfig, kapacitáskezelés, az új verziók vagy funkciók nyomon követése, biztonsági kockázatok feloldása, komponensek integrálása a jelenlegi infrastruktúrába)
Új technológiai lehetőségek:
munkamódszerek javítása és automatizálása
Problémaelemzés, incidensek megoldása
Készenlét:
rotációban, az irodai munkaidőn kívül is támogatás nyújtása
Mit várnak tőled?
4-5 éves releváns tapasztalat
CCNA/CCNP
Jártsasság a következőkben:
F5:
LTM/DNS (GSLB)
Rendszer- és alkalmazásszolgáltatások automatizálása (Ansible/AS3)
AFM/DHD (L3-L4 DDOS)
Skyhigh Secure Web Gateway (vagy az ehhez hasonló, irányított proxy menedzsment ismeret más platformokon, pl. BlueCoat, zScaler, stb)
Előny, ha ezek közül több területen is jártas vagy:
Tűzfalazás ️
DMZ beállítás
DNS
Hibaelhárítás
Scripting (Ansible, Python, Perl, Java, stb) ♾️
Routing &
switching
Alap hálózati szolgáltatások (nagyvállalati tapasztalat)
Hitelesítés és autorizációs mechanizmusok és keretrendszerek ️
Priorizálási készség
Rugalmasság
Analitikus szemlélet
Diplomatikus kommunikációs készség
Delegálásra való hajlandóság
Angol nyelvtudás
Amit kínálnak
Cafeteria
Éves bónusz
Egészségbiztosítás
Céges telefon magánhasználatra is
Folyamatos karrierfejlődési és tanulási lehetőség (tréningek)
Munkavégzés
Heti 2 nap irodai jelenlét elvárt (IX. kerületi irodában)
Rugalmas munkavégzés
Készenlét
Nemzetközi csapat
A "
gomb megnyomásával küldd el jelentkezésedet.
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021