Nemzetközi Riporting Specialista, Kiskereskedelem Global Reporting Specialist, Junior

Patterns consulting kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi kiskereskedelmi adatokra épülő report page-ek alapoktól való felépítése, dokumentálása, karbantartása/frissítése és ellenőrzése, valamint adatvizualizáció és kalkulációk elkészítése Power BI szoftver segítségével, amihez Power BI továbbképzést biztosítunk.PBI riportok rendszeres frissítése és a működésük ellenőrzéseKomplex adatmodellek megtervezése a BI felettes támogatásával, onnantól önálló munkavégzésben az adatmodelllétrehozása, az adattáblák közti kapcsolatok definiálása és kezelése.Folyamatos kooperáció a BI felettessel, valamint az elemzéssel “Market Insight” foglalkozó kollégákkal és a Back-end csapattal.Angol nyelvű e-mailek, és dokumentációk olvasása/készítése, adott esetben angol nyelvű tárgyalásokon való részvétel.Alkalomszerű kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel.Évi néhány alkalommal előfordulhat külföldi utazás az ügyfelekhez Európán belül.A pozíció működtetéséhez szükséges best practice-ek keresése és folyamatos önfejlesztés, továbbá folyamatoptimalizáció a BI felettes irányításával.Professzionális munkakörnyezetVersenyképes fizetés és cafeteria csomagRugalmasságHibrid munkavégzés:
heti három nap otthoni munkavégzésBicikli tárolóCéges masszázsCéges gerincjógaBelső képzésekEurópán belül korlátlan mobiltelefon-használat és korlátlan adatcsomagCsaládbarát munkahelyMunka-magánélet egyensúlyModern iroda, fiatalos légkörStabil munkahely, hosszútávú munkalehetőségA pozíció betöltésével lehetőség van:
Nemzetközi szinten versenyképes tudás megszerzésére riporting szakterületenAdatbázis rendszerek tervezésében, alapokról való felépítésében és folyamatos fejlesztésében való részvételrePower BI ismeretek fejlesztéséreInnovatív technológiai megoldások megismerésére és alkalmazásáraJunior pozíció:
2-3 év munkatapasztalat, ebből legalább 1 év gyakorlat PBI riportok alapoktól való felépítésében és fenntartásában komplex technikai megoldások felépítésePower BI riportépítési tapasztalat elvárás, a jelentkezés feltétele!Középfokú angol nyelvtudás aktív, magabiztos nyelvhasználatAlapvető projekt menedzsment ismeretekAz ideális jelöltre igazak az alábbiak:
Erős numerikus és analitikai képességek, nagy mennyiségű adatkezelésben való jártasságStrukturált gondolkodásmód, szervezettség, alaposságÖnállóságMegbízhatóságHatékonyságMegoldásorientált gondolkodásmódÖnfejlesztő munkastílusHosszútávú karriertervAlapszintű Ms SQL script írás ismeretKiskereskedelmi panel és az ehhez kapcsolódó mutatószámok és elemzések ismerete komoly előnyt jelentAktív Ms Outlook, Excel ismeretek Pivot, függények, stb.