Nemzetközi Adatelemző

Visit hungary nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi turizmussal foglalkozó területen nemzetközi és hazai piaci adatok elemzése, előrejelzések készítése;
Stratégiai célokra vonatkozó üzleti elemzések elkészítése;
Részvétel a szakmai kutatási feladatok, információszerzés, -gyűjtés és -feldolgozás rendjének és formáinak kidolgozásában, koordinálásában, piacelemzések és versenytársfigyelések elkészítésében;
A nemzetközi piacszakértők munkájának segítése, felsővezetői támogató anyagok, elemzések, prezentációk elkészítése, bemutatása;
Szakterületéhez kapcsolódó projektek vezetése, a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatokat ellátása;
Nemzetközi konferenciákon a szakterület képviselése;
Grafikai design, kreatívmegjelenések tervezése és kialakítása;
B2B weboldal menedzselése.Versenyképes jövedelem,Céges laptop, telefon, mobilinternet,Cafeteria juttatás,All You Can Move sportbérlet,Belföldi turisztikai kedvezmények,Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek,Kedvezményes egészségügyi szűrések,Képzési támogatás,Gyümölcsnap,Felelősségteljes, önálló munka,Folyamatos szakmai fejlődés.Felsőfokú végzettség elsősorban közgazdasági területen;
3 éves big four cégnél vagy gazdasági elemző cégnél szerzett magyarországi tapasztalat üzletfejlesztés és/vagy üzleti elemzési munkakörökben;
Stratégiaalkotásban és üzleti elemzésben való jártasság;
Elemzési folyamatok és projektmenedzsment részletes ismerete;
Kutatási projektekben való szakmai tapasztalat kvantitatív és kvalitatív;
Adatvizualizáció;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás. Személyes követelmények:
Kiváló kommunikációs, kapcsolattartási és empátia készség;
Segítőkészség, támogató szellem;
Együttműködő képesség;
Innovatív gondolkodásmód;
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
Kreativitás, kezdeményező készség;
Kiváló analitikus készség;
Jó szervezőkészség;
Stratégiai szemlélet;
Csapatmunka szeretete;
Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén;
Terhelhetőség.