Német Ügyfélszolgálati Tanácsadó

Concentrix services hungary kft. - Szombathely
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Pozíció
Bank – *3000HUF/h - német ügyfélszolgálati tanácsadó (m/f/d)
Új szakmai kihívást keresel Pécsett?
Beszélsz németül és szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél? Használd német nyelvtudásod nálunk!
Ha otthonosan mozogsz a pénzügy világában, vagy érdekel ez a terület, akkor a következő munkalehetőség pont neked szól!
Cégünk 2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget azok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan munkahelyen, ahol élénk a vállalati kultúra, fontos a társadalmi felelősségvállalás és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, illetve előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy akár kisgyermekes anyukák, vállalkozók vagy nyugdíjasok számára is. Folyamatos sikeres növekedésünknek köszönhetően ismét német nyelvtudással rendelkező ügyfél-tanácsadókat (m/w/d). Jelenleg egy bank számára nyújtunk segítséget és tájékoztatást telefonon és e-mailen.
Barátságos és segítőkész csapatunkban az alábbi feladatokat fogod ellátni:

Neked köszönhetően az ügyfelek minden termékkel és szolgáltatással kapcsolatban tökéletes tanácsot kapnak
Te kezeled az ügyfelek fiókjával és a kapcsolódó témákkal, szolgáltatásokkal, egyéb lehetőségekkel kapcsolatos megkereséseket
Segítesz ügyfeleinknek kártyaletiltásban, megbízható tájékoztatást adsz számlatranzakcióikról, támogatást nyújtasz az onlinebankinghez
Szükség esetén az ügyfelek személyre szabott megoldást kapnak Tőled és hozzáértő tanácsaid által minden ügyfélkapcsolat egyedi élménnyé válik
Az ügyfél kérésére időpontot egyeztetsz a bankfiókkal is, vagy továbbítod aggályait a megfelelő szakosztálynak
Felelős vagy ezen kívül még adatfeldolgozásért és egyéb adminisztrációs feladatokért
Téged keresünk, ha:

Pályakezdő, pályaváltó vagy, esetleg már rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal, kereskedelmi végzettséggel
Nem idegen számodra a csapatmunka és az ügyfélorientáltság
Kiváló NÉMET nyelvtudással(C1) és kommunikációs készségekkel rendelkezel
Magabiztosan bánsz a számítógéppel, és megbízható vagy az adatok kezelésében
Színes csapat vagyunk pályakezdőkkel, pályaváltókkal és szakértő kollégákkal egyaránt. Számos iparágból érkeznek hozzánk kollégáink, így például a vendéglátás, kiskereskedelem, logisztika és szállítás, turizmus, gondozás, rendezvényszervezés, oktatás és még sok más területről is.
Juttatásaid:

Határozatlan szerződés:
Kezdettől fogva!
Fizetett, vezetett betanulás egy szuper csapattal Pécsett
Betanulást követően dolgozhatsz akár otthonról is (Home Office)
Rugalmas munkaidő, illetve teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órától)
Bruttó 3000 HUF*-os órabér teljesítményalapú bónusszal, további juttatásokkal
Fejlődési- és előrelépési lehetőségek, trainingek, folyamatos coachingok
Felkeltettük érdeklődésed?
Ajánld barátaidnak és ismerőseidnek, és megjutalmazunk!
Amennyiben egy új lehetőség után érdeklődsz, egy támogató munkáltatónál, jelentkezz a +36707785272 telefonszámon.
Légy te is a Concentrix része!
Tájékoztatóul:

Az első kapcsolatfelvétel toborzóközpontunk németül beszélő munkatársai által történik. Ez csak egy rövid telefonhívás lesz, annak érdekében hogy tisztázzuk az alapvető kérdéseket, például a rendelkezésre álló műszakokat, munkaidőt, rugalmasságot illetően, jutatásokat és egyebet. A második lépésben magyarországi munkatársunkkal beszélsz majd, és minden nyitott kérdésre választ kapsz.
Munkatársaink és érdeklődőink védelme fontos számunkra, ezért a jelentkezési és kiválasztási folyamat online zajlik. A helyszíni képzés során természetesen szigorúan betartjuk a higiéniai és távolságtartási szabályokat és a képzést követően pedig otthonról folytathatod a munkát.
Munkavégzés helye:

Hungary, Pécs