Német Nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs

Tech mahindra limited magyarországi fióktelepe - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Hatékony és hatékony válaszadás a német nyelvű ügyfélkérdésekre minden rendelkezésre álló csatornán telefon, chat, jegyek stb. keresztül. Az ügyfelek igényeinek azonosítása és azok figyelembevételének biztosítása az ügyfélközpontú szolgáltatás nyújtása soránA szolgáltatási szintű megállapodások betartásának biztosítása a szükséges feladatok pontos elvégzésével és az összes érintett féllel 2. vonal, 3. vonal stb. való pozitív kommunikációval a problémák időben történő megoldása érdekébenÜgyfélkérdések megoldására vonatkozó elfogadott folyamatok követése, és szükség esetén folyamatok javításaMinden egyéb feladat a megbízás szerintHome Office, de az első 8 hét fizetett tréning a budapesti irodánkból végezendő18*7 munkavégzés - reggel 6 és éjfél között, hétfőtől vasárnapigmunkaszüneti és ünnepnapok is, beosztás szerintCafeteriaMagán egészségbiztosításHozzáférés online képzésekhezVállalati rendezvényekErős szóbeli kommunikációs készség német nyelven legalább C1 vagy annál magasabb szintűMagas szintű problémamegoldó képességSzámítógépes alapismeretek, valamint az MS Office Word, Excel, PowerPoint és a legújabb operációs rendszerek ismereteGépírás 25 szó per perc sebességgel és 80%-os pontossággal. Magas érzelmi intelligencia, valamint a magas szintű ügyfelek kiszolgálásának képességeCélok időben történő elérése kiváló ügyfélkezelésselLegalább 1 éves tapasztalat kontaktközpontban vagy ügyfélszolgálati környezetben, vagy hasonló tapasztalatRugalmasság a hétvégi és nemzetközi ünnepeken történő munkavégzésre