Nehézgépkezelő

Zafír építő kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Zafír Építő Kft. ladánybenei székhelyű gazdasági társaság.
Fő tevékenységi körünk szerteágazó építőipari tevékenységekhez köthető.
Cégünk több évtizedes tapasztalattal gyakorlott mély- és magasépítés területén, építési terület előkészítésében, valamint közúti árufuvarozásban egyaránt.
Mobilitásunknak és szakértelmünknek köszönhetően számtalan sikeres projekt áll a hátunk mögött.
Jövőbeni munkák sikeres kivitelezése érdekében keressünk nehézgépkezelő munkatársakat. (gumikerekes kotró, lánctalpas kotró, homlokrakodó, univerzális kombirakodó)
Feladatok:
Napi hazajárós munka
Nehézgépkezelői feladatok ellátása
Napi gépkarbantartások ellátása
Gépüzemnapló vezetése
Önálló munkavégzés
Elvárások:
Szakirányú végzetség
B kategóriás jogosítvány
Legalább 5 éves gépkezelői tapasztalat
Munkavégzés helye:
Budapest, Pest, Bács, Csongrád megye
Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok révén
Stabil technológia háttér
Hosszútávú munkalehetőség
Fényképes önéletrajt csatolásával, a tárgymezőben kérem feltüntetni „nehézgépkezelő munkatárs